Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poduszki

( ilość produktów: 1 )

Wybierz nasze poduszki termoelastyczne które dokładnie dopasowują się do kształtu ciała. Według ekspertów poduszka musi dokładnie dopasowywać się do kształtu osoby, równomiernie rozkładając ciężar na kręgosłup i szyję. Takie właśnie są nasze poduszki termoelastyczne! Głowa dorosłego człowieka waży średnio od pięciu do siedmiu kilogramów, a poduszka codziennie dźwiga ten ciężar. Musisz więc wiedzieć, jak wspierać właściwe miejsca podczas snu. Zła poduszka może odpowiadać za bóle głowy, bóle kręgosłupa szyjnego, drętwienie ramion i dłoni, a także bezsenność.

Jak dobrać poduszkę do pozycji spania? - Najbardziej zalecaną pozycją do spania jest pozycja na boku. Poduszka powinna podtrzymywać boczną krzywiznę szyi, jednocześnie podtrzymując głowę, szyję i kręgosłup, które powinny być wyrównane.

Dla tych, którzy śpią na plecach, poduszka również powinna podtrzymywać boczną krzywiznę szyi, zachowując ją w nocy, jednocześnie podtrzymując głowę, szyję i ramiona, jednak takie podtrzymywanie, wygląda nico inaczej, niż w przypadku pozycji bocznej.

Nasze poduszki termoplastyczne idealnie nadają się do tego zadania i gwarantują wygodny i zdrowy sen.

Kiedy jest czas na zmianę poduszki? - Żywotność poduszki wynosi około dwóch do czterech lat. Okres ten zależy od rodzaju poduszki. Jeśli musisz włożyć rękę pod twarz lub poduszkę, aby poczuć się komfortowo, lub jeśli musisz złożyć poduszkę na pół, to znak, że czas ją zmienić.

Czym się kierować przy wyborze poduszki? - Wysokość poduszki powinna być zrównoważona w zależności od wzrostu i wagi użytkownika oraz pozycji spania. Wielkość poduszki powinna być taka sama, jak odległość od ramion do podstawy szyi, gdy osoba ma na niej ciężar głowy, zwłaszcza jeśli śpi na boku. Podczas leżenia szyja powinna utrzymywać kąt 90 stopni w stosunku do ramion.

Jak pielęgnować poduszki? - Zaleca się zakładanie pokrowca i zmianę poszewki co dwa dni. Ponieważ ma bezpośredni kontakt z twarzą, gromadzenie się na niej potu jest normalne. W połączeniu z ciepłem ciała tworzy się mikroklimat sprzyjający pojawianiu się roztoczy, grzybów i bakterii, które mogą powodować różne problemy zdrowotne, w tym alergie.

Wystaw poduszkę na działanie promieni słonecznych i wentylacji, aby zapobiec wilgoci. Jeśli zdecydujesz się na dokładniejsze czyszczenie, zapoznaj się z etykietą, aby sprawdzić zalecenia producenta.

Życzymy udanych zakupów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Kontakt z wykonawcą, sprzedającym bardzo dobry. Wykonanie łóżka bez zarzutu, kompletne, instrukcja czytelna, jesteśmy zadowoleni, najbardziej córka. Termin wykonania dotrzymany. Polecam jak najbardziej, świetny wybór!
2024-05-21
Wszystko poszło sprawnie, uprzedzono mnie ze realizacja zamówienia wydłuży sie w czasie ze względu na brak konkretnego łóżka na magazynie ale powiem że opłacało sie czekać. Dzieciaki zadowolone. Kontakt super. Łóżko porządnie wykonane nie ma to tamto należy sie 5 ;)
pixel