Szafki nocne
( ilość produktów: 4 )Szafki nocne do sypialni są na pierwszy rzut oka niepozornym dodatkiem do sypialni, ale jakby przyjrzeć się nieco bliżej, to prawda wygląda inaczej. Wbrew pozorom szafka przy łóżku wpływa na wygodę korzystania z sypialni i jej aranżację.
Funkcje praktyczne
Zacznijmy od tego, dlaczego szafki nocne zwiększają komfort przebywania w sypialni. W jej centralnym miejscu jest oczywiście łóżko. Jednak nie śpi się w nim tylko w nocy – czasem przychodzi ochota, by położyć się na krótki odpoczynek w ciągu dnia, albo trzeba wyleczyć przeziębienie lub grypę.
Dzięki szafce nocnej zyskuje się blat, na którym można odłożyć szklankę, leki, książkę, okulary, czy telefon. Zdając sobie sprawę z tego, że potrzeba nieco więcej przestrzeni, dobrze postawić na szafkę nocną z półką lub zamykaną szufladą.
Design dostosowany do wystroju
Sypialnia, w której koło łóżka nie byłoby nocnej szafki, wyglądałaby na niedokończoną, czegoś by w niej brakowało.
Nocne szafki do sypialni są standardowymi meblami sypialnianymi i nie wolno o nich zapominać. Podczas wyboru trzeba zwrócić uwagę na to, czy pod względem wizualnym dobrze komponują się z łóżkiem, szafą i innymi meblami i kolorami znajdującymi się w sypialni.
Patrząc z tej perspektywy, dobrze wybrana szafka w sypialni może stać się nie tylko uzupełnieniem wystroju, ale też jego dyskretną dekoracją.
Dobry materiał to trwałość i estetyka na długie lata - I wreszcie, przy zakupie mebli nie można pominąć materiału, z jakiego je zrobiono. Szafki nocne z drewna świerkowego, jakie znajdują się w naszej ofercie, to gwarancja wytrzymałości na lata.
Drewno jest materiałem naturalnym i antystatycznym, więc nie będzie osadzać się kurz. Poza tym drewno świerkowe jest miękkie i ma przyjemny kolor, co będzie sprzyjać relaksowi i intymnemu nastrojowi.
Przebywanie w pomieszczeniu, w którym znajdują się drewniane meble, korzystnie wpływa na zdrowie. Nie zapominajmy o uniwersalności i ponadczasowości.
Szafki nocne do sypialni to propozycja, która sprawdzi się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych, gdzie ceni się minimalizm.