Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Materace sprężynowe bonelowe i kieszeniowe

( ilość produktów: 2 )

Przy różnych typach sprężyn zakup materaca może zająć zaledwie moment – o ile wiesz, jaki rodzaj materaca jest dla Ciebie idealny.

Jeśli szukasz rozwiązania, jakim są materace sprężynowe bonelowe i kieszeniowe, to jesteś we właściwym miejscu! Wykonane z wysokiej jakości stalowych drutów materace sprężynowe bonelowe i kieszeniowe są obecnie najbardziej poszukiwane przez konsumentów.

Jakie są zalety materacy sprężynowych bonelowych i kieszeniowych?

Materace z systemem sprężyn kieszeniowych

Materace z systemem sprężyn kieszeniowych dla par mają tę zaletę, że osoba leżąca z jednej strony nie przeszkadza drugiej. Więc kiedy jedna osoba się porusza, druga nie czuje działania ruchu.

Kolejną wielką zaletą systemu sprężyn kieszeniowych jest hałas, ponieważ sprężyna materaca jest pakowana pojedynczo, stal nie ma tarcia, nie generując ewentualnego hałasu, który jest bardzo powszechny w starych materacach sprężynowych.

Materace z systemem sprężyn bonelowych

Materace z systemem sprężyn bonelowych są jednym z najbardziej tradycyjnych na rynku, praktycznie wszystkie marki oferują materace z tym systemem sprężyn. Sprężyny bonelowe produkowane są z wysokiej jakości drutów stalowych splecionych w kształcie klepsydry lub dwu-stożka, które są elastyczne, jednak dzięki spleceniu zapewniają niezbędną twardość materacowi, aby zapewnić prawidłowe podparcie kręgosłupa.

Polecamy sprężyny bonelowe do łóżek pojedynczych, ponieważ sprężyny są ze sobą połączone, a gdy kładziesz się po jednej stronie materaca, materac może się poruszać i po drugiej stronie można wyczuć to oddziaływanie, i zakłócić nocny sen partnera.

Wymień jak najszybciej swój stary materac na nasze nowe materace sprężynowe bonelowe i kieszeniowe.

Wybierz swój materac sprężynowy

Istnieje kilka typów i modeli materacy, które w swojej konstrukcji wewnętrznej wykorzystują sprężyny kieszeniowe. Oferujemy również materace hybrydowe o zróżnicowanych strefach komfortu, oferujące odmienne podparcie dla różnych części kręgosłupa.

Skontaktuj się z nami i kup materac sprężynowy bonelowy lub kieszeniowy. Mamy idealny materac sprężynowy dla Ciebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 224 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Łóżko solidne dobrej jakości, łatwy montaż, dostawa do mieszkania z wniesieniem.
2024-05-12
Łóżka bardzo ładne, solidne, dokładnie takie chciałam mieć .Dostawa w ustalonym terminie, kontakt z firmą bardzo dobry. Szczerze polecam.
pixel